
Гайковерт акумуляторний Vitals Master AT 1835с BL (каркас)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 243613
+380 (97) 255-69-17
Kyivstar
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт акумуляторний Vitals Master AT 1835с BL (каркас) професійний ударний акумуляторний гайковерт Vitals Master AT 1835с BL з безщітковим двигуном і крутним моментом близько 350 Нм — оптимальна модель середнього класу серії M18 для виконання широкого спектру задач затягування і відкручування болтових і гайкових з'єднань. Безщітковий (Brushless / BL) двигун — головна технологічна перевага моделі, яка забезпечує максимальну потужність, тривалий ресурс роботи, високий ККД і повну відсутність обслуговування щіток. Незамінне рішення для професійних автомеханіків (затяг колісних гайок легкових автомобілів, ремонт ходової), монтажників меблів і обладнання, будівельних бригад (анкерні і болтові з'єднання середньої важкості), монтажників металоконструкцій малого і середнього класу, ремонтних бригад побутової техніки, фермерських господарств (ремонт обладнання), власників СТО, сервісних центрів. Крутний момент близько 350 Нм забезпечує впевнене затягування і відкручування більшості стандартних болтових з'єднань у автомобілях, металоконструкціях, обладнанні. Стандартний квадратний посадковий хвостовик 1/2" — універсальний для всіх стандартних головок. Постачання у виконанні "каркас" (без акумулятора, зарядного пристрою і кейса) — оптимальний варіант для власників акумуляторного парку Vitals M18 або Makita LXT, які купують додатковий інструмент без переплати за дублюючу комплектацію. Сумісність із усією лінією акумуляторного інструменту Vitals серії M18 та повна сумісність з популярним стандартом Makita LXT 18 В.
УВАГА! Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять. Данний каркас сумісний з акумуляторами та зарядними пристроями лінійки Vitals «М18» стандарт Makita
⚠️ Важливо:
- Рекомендуються до використання акумулятори ємністю 2,0–6,0 А·год залежно від інтенсивності задач
Особливості
- Професійний ударний акумуляторний гайковерт середнього класу
- Серія M (M18) — професійна 18-вольтова акумуляторна платформа
- Виконання "каркас" — без акумулятора, ЗП, кейса
- Призначення — затягування і відкручування болтових і гайкових з'єднань
- Безщітковий (Brushless / BL) двигун — головна технологічна перевага
- Максимальна потужність і ресурс роботи
- Високий ККД безщіткового двигуна
- Повна відсутність обслуговування щіток
- Тиша робота порівняно з колекторними двигунами
- Крутний момент близько 350 Нм
- Стандартний квадратний посадковий хвостовик 1/2"
- Універсальна сумісність з усіма стандартними головками
- Сумісність з усією лінією акумуляторного інструменту Vitals M18
- Повна сумісність з популярним стандартом Makita LXT 18 В
- Висока швидкість обертання
- Режим реверсу для відкручування
- Регулювання сили удару для роботи з делікатними з'єднаннями
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Ергономічна прогумована рукоятка
- Зниження вібрацій при тривалій роботі
- Електронна система захисту від перевантаження
- Зручне керування курковим вимикачем
- Економічне виконання "каркас" для власників акумуляторного парку
- Сфера застосування: затяг колісних гайок легкових автомобілів; ремонт ходової частини; шиномонтажні роботи; монтаж меблів і обладнання; анкерні і болтові з'єднання середньої важкості; монтаж металоконструкцій малого і середнього класу; ремонт побутової техніки; фермерські господарства; СТО і сервісні центри
- Для професійних автомеханіків, монтажників меблів, будівельних бригад, монтажників металоконструкцій, ремонтних бригад побутової техніки, фермерських господарств, власників СТО
Технічні характеристики
| Номінальна напруга, В | 18 |
| Номінальна потужність, Вт | 495 |
| Максимальний крутний момент, Н·м | 350 |
| Кількість режимів швидкості | 2 |
| Швидкість обертання (режим 1), об/хв | 1800 |
| Швидкість обертання (режим 2), об/хв | 2300 |
| Максимальна частота ударів, уд/хв | 3200 |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Маса нетто / брутто, кг | 1,15/1,27 |
Комплектація:
- Гайковерт акумуляторний — 1 од.
- Інструкція з експлуатації — 1 од.
- Паковання — 1 од.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 350 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 599 ₴

