-6%


Пилочки для лобзикового верстата Scheppach 135*2*0.25 мм./18Т (6 шт.)
350 ₴
330 ₴
- В наявності
- Код: 88000012
+380 (97) 255-69-17
Kyivstar
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилочки для лобзикового верстата Scheppach 135*2*0.25 мм./18Т (6 шт.) застосовується абсолютно до будь-якого лобзикового верстата і призначені для роботи з деревом. Пілочками можна зробити чисте різання грубе різання залежно від кроку зуба, що пиляє, чим частіше крок, тим чистіше різання. Цей набір пилок має гартований зуб відповідно ресурс у цього полотна вищий, ніж у звичайного.
Технічні характеристики:
Загальна довжина пилочки: 135 мм.
Ширина пилок: 2 мм.
Товщина пилок: 0,25 мм.
Крок зубців: 18 зубів на 1 см.
Кількість штук у наборі: 6 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Scheppach |
| Тип | Набір |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 0.25 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип верстата | Лобзиковий |
- Ціна: 330 ₴

