
Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1825-1n (каркас)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 223821
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1825-1n (каркас) це сучасний та зручний інструмент для догляду за вашим газоном, садом чи присадибною ділянкою. Завдяки своїй ефективності, мобільності та зручності акумуляторний тример Vitals AZT 1825-1n швидко стане незамінним помічником у кожному господарстві. Тимер акумуляторний Vitals AZT 1825-1n оснащений сучасним електричним двигуном із мідною обмоткою, з напругою живлення 18 В та потужністю 250 Вт, що забезпечує високу продуктивність та ефективну роботу пристрою. Тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n виготовлений із використанням якісних матеріалів, що забезпечують його довговічність та надійність. Захисний кожух та корпус тримера виготовлені з використанням якісного ABS-пластику, що забезпечує міцність конструкції, надійний захист двигуна від фізичних пошкоджень та безпеку оператора від травмування твердими предметами, що можуть відлетіти від контакту з ріжучим інструментом тримера. Основний елемент несучої конструкції — телескопічна алюмінієва штанга — міцна й легка, не схильна до корозії та має тривалий термін служби. Система охолодження ефективно відводить надлишкове тепло від двигуна, запобігаючи його перегріванню та збільшуючи тривалість експлуатації. Розміщення двигуна в нижній частині тримера робить конструкцію не тільки набагато простішою і дешевшою, а й більш збалансованою, що знижує рівень вібрації, що практично не передається на руки оператора та робить тривалу роботу більш комфортною. Поворотний механізм косильної головки та обмежувальний ролик забезпечують комфортне косіння вздовж бордюрів, а коли ви працюєте поруч із деревами, металева захисна дужка ефективно захищає стовбури від пошкоджень. Телескопічна конструкція штанги дає змогу змінювати довжину тримера та налаштувати його під індивідуальні потреби оператора. Ергономічне додаткове руків’я з функцією регулювання положення сприяє більш зручному хвату та надійному контролю тримера під час роботи.
УВАГА! Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять. Данний каркас сумісний з акумуляторами та зарядними пристроями лінійки Vitals «М18» стандарт Makita
Особливості:
- різальна головка;
- нижнє розташування електродвигуна;
- регульована передня ручка;
- телескопічна алюмінієва штанга;
- обмежувальна роликова опора для скошування трави вздовж бордюрів або інших перешкод;
- легкість і компактність конструкції.
Технічні характеристики:
| Тип двигуна | колекторний |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність акумулятор А./год. | 2 |
| Номінальна напруга, В | 0,085 |
| Швидкість обертання, об/хв. | 8800 |
| Ширина скошування волосінню, мм | 300 |
| Діаметр волосіні, мм | 1,6 |
| Габарити паковання, мм | 325×130×140 |
| Маса нетто/брутто, кг | 1,98/2,58 |
Комплектація:
- тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n Kit – 1 од.;
- шпуля з ліскою 1,6 мм – 1 од.;
- додаткове руків’я – 1 од.;
- коробка
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 1 249 ₴

