Безкоштовна доставка


Бетонозмішувач Кентавр БМ-140-3НН
10 909 ₴
- В наявності
- Код: 240507
+380 (97) 255-69-17
Kyivstar
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач Кентавр БМ-140-3НН призначений для приготування бетонних сумішей, будівельних розчинів і перемішування будівельних матеріалів у побутових умовах (на присадибній ділянці або під час будівельних робіт). Працює від однофазної мережі 230 В / 50 Гц, змішування відбувається гравітаційним способом у барабані з лопатками, а вивантаження — шляхом нахилу барабана.
Особливості:
- Барабан 140 л, об’єм готової суміші — 128 л.
- Потужність 0,55 кВт (550 Вт) — оптимально для побутових робіт.
- Тип приводу: зубчастий від електродвигуна, двигун асинхронний 1-фазний.
- Швидкість обертання барабана 28–30 об/хв — рівномірне перемішування.
- Діаметр отвору барабана 570 мм. — зручне завантаження компонентів.
- Ножна фіксація кута нахилу барабана (педаль) швидше та безпечніше вивантаження/позиціювання.
- Металева рама-шасі з колесами та опорною стійкою — мобільність на майданчику.
- Режим роботи S3 (20 хв), ступінь захисту IP21, клас захисту від ураження струмом I (із заземленням).
- Шум (Lpa/Lwa) 58/69 дБ, гарантований LwA 69 дБ.
Технічні харакитеристики:
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Габарити паковання, мм | 770×620× 430 |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Об'єм барабана, л | 140 |
| Об'єм готової суміші, л | 128 |
| Кількість обертів барабана, об/хв | 28-30 |
| Габаритні розміри, мм | 45,5/46,5 |
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр отвору барабана | 570 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 128 л |
| Принцип дії бетономішалки | Примусовий |
| Стан | Новий |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість обертів двигуна | 30 об/хв |
| Споживана потужність | 550 Вт |
- Ціна: 10 909 ₴

