
Диск алмазний Vitals Master Ceramic 125х1.4х22.2х10 мм.
440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 168108
+380 (97) 255-69-17
Kyivstar
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний Vitals Master Ceramic 125х1.4х22.2х10 мм. призначений для чистого різання керамограніту, керамічної плитки, граніту, мармуру, декоративної плитки. Висота алмазного різального шару становить 10 мм, що дає змогу використовувати коло для великого обсягу робіт. Високу швидкість різання й акуратний точний розпилювання без тріщин і відколів забезпечує супертонка різальна крайка. А її унікальна форма дає змогу домогтися кращого охолодження кола під час роботи та, як наслідок, ще більшої ефективності використання. Збільшений робочий ресурс кола забезпечується особливою технологією гарячого спекання Hot press. Наявність посилення диска в зоні посадкового отвору підвищує жорсткість і знижує вібрацію.
Технічні характеристики:
| Діаметр, мм | 125 |
| Робочий матеріал | керамограніт/ мармур/карамічна плитка/ граніт/ декоративна плитка |
| Технологія виробництва | Hot press |
| Ширина алмазної крайки, мм | 1,4 |
| Висота сегмента, мм | 10 |
| Діаметр отвору, мм | 22,2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
- Ціна: 440 ₴




