
Полірувальна машина NOWA PS 1821bls
2 065 ₴
- В наявності
- Код: 145712
+380 (97) 255-69-17
Kyivstar
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина NOWA PS 1821bls застосовується для шліфування та полірування лакофарбових матеріалів, кольорових металів, нержавійної сталі, виробів із полімерних матеріалів, дерева й каменю. Також за допомогою полірувальної машини наносять захисне покриття і прибирають подряпини. Високий запас потужності у 2100 Вт подовжить ресурс роботи інструменту, а також дасть можливість виконувати величезний спектр робіт. Частота обертів регулюється в межах 0-3000 об/хв. Діаметр диска становить 180 мм. На корпусі є відсік для швидкої заміни щіток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 2,8 / 3,2 |
| Габаритні розміри паковання, мм | 480×100×180 |
| Діаметр диска, мм | 180 |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Напуга, В | 220 |
| Регулювання швидкості | + |
| Різьба полірувального шпинделя | М14 |
| Частота обертів, об/хв | 0-3000 |
| Частота струму, Гц | 50 |
- Ціна: 2 065 ₴






