
Фрезер кромковий Metabo FM 500-6
2 832 ₴
- В наявності
- Код: 601741000
+380 (97) 255-69-17
Kyivstar
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер кромковий Metabo FM 500-6 призначений для оброблення крайок матеріалів, як-от дерево, пластик, алюміній та інші. Він використовується для створення рівних і гладких крайок на заготівках, що надає виробам більш завершеного й естетичного вигляду. Кромкові фрезери часто застосовуються в столярному виробництві, меблевій індустрії, виробництві кухонних меблів та інших зонах, де потрібне оброблення крайок матеріалів.
Особливості:
- Компактні розміри, для тривалих робіт без втоми.
- Потужний двигун для швидкого просування робіт і роботи без перегрівання.
- Плавне регулювання глибини фрезерування з можливістю фіксації.
- Прозора підошва для повного контролю виконуваних робіт.
- Чудова комплектація з паралельною напрямною, роликовою напрямною та копіювальною втулкою.
- Захист від повторного увімкнення.
- Вимикні вугільні щітки за повного зношування, для максимального захисту двигуна.
- Станина рухається в потрібному напрямку, водночас відповідно до розмітки, нанесеної на корпусі;
- Легка вага та зручний вимикач;
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 500 Вт.
Номінальна напруга: 220 В.
Частота тока: 50 Гц.
Розмір цангового затискача: 6 мм.
Кількість обертів на холостому ходу: 32000 об/хв.
Висота підйому: 40 мм.
Габарити: 120х130х260 мм.
Вага: 1,5 кг.
Гарантія 36 місяців!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 832 ₴


