
Болгарка GRAND МШУ-125-1250SE
1 242 ₴
- В наявності
- Код: GRMSU1250SE
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
Болгарка GRAND МШУ-125-1250SE призначена для різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна 1250 Вт, а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 1250 Вт.
Номінальна напруга: 220 В.
Частота тока: 50 Гц.
Кількість обертів на холостому ходу: 4000-11000 об./хв.
Регулятор обертів: є
Діаметр круга: 125 мм.
Різь шпинделя: М14
Вага: 2,1 кг.
Комплектація: машина шліфувальна кутова МШУ-125-1250 1 шт., захисний кожух 1 шт., ручка
бічна 1 шт., паспорт, щітки 1 пара, ключ спеціальний 1 шт., пачка картонна.
Гарантія 12 місяців!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 242 ₴






