
Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1210c (каркас)
619 ₴
- В наявності
- Код: 235288
- +380 (95) 774-10-04Vodafone
- +380 (63) 507-50-95Lifecell
Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1210c (каркас) це компактний і зручний інструмент, створений для мобільної роботи на садовій ділянці. Незважаючи на невеликі розміри, мініпила вирізняється хорошою продуктивністю і дає можливість без зусиль виконувати різноманітні завдання: від підрізання дерев і кущів до розпилювання невеликих колод та дошок із максимальною точністю і швидкістю. Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1210c оснащена електричним колекторним (щітковим) двигуном з напругою живлення 12 В та потужністю 300 Вт, що забезпечує продуктивну та ефективну роботу пристрою. Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1210c виготовлена з використанням якісних матеріалів, що забезпечують її довговічність та надійність. Основні вузли, такі як ланцюг, шина та редуктор виготовлені з якісних матеріалів, стійких до зношування та корозії, що дозволяє електропилі витримувати інтенсивне використання. Корпус мініпили виготовлені з використанням якісного ABS-пластику. Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1210c має невелику масу, низький рівень вібрації та відміно збалансована, що зменшує навантаження на руки користувача та робить тривалу роботу більш комфортною. Система гальмування ланцюга – швидко зупиняє його в разі зворотного удару, запобігаючи можливому травмуванню користувача. Безключова система натягування ланцюга – дає можливість підтягнути або послабити ланцюг, не використовуючи ключі чи викрутки. Кнопка блокування від випадкового увімкнення – запобігає ненавмисному запуску електропили. Руків’я з прогумованим покриттям забезпечує зручний хват і точне керування мініпилкою.
УВАГА! Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять. Данний каркас сумісний з акумуляторами та зарядними пристроями лінійки Vitals «М12» стандарт Makita
Особливості:
- Надіний двигун колекторний (щітковий)
- Система гальмування ланцюга
- Безключова система натягування ланцюга
- Кнопка блокування від випадкового увімкнення
- Руків’я з прогумованим покриттям
Технічні характеристики:
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Потужність, Вт | 300 |
| Напруга живлення, В | 12 |
| Довжина шини, дюйм (см) | 4" (10) |
| Крок ланцюга, дюйм (мм) | 1/4" (6,35) |
| Кількість ланок ланцюга, од. | 28 |
| Швидкість ланцюга, м/с | 3,6 |
| Габарити паковання, мм | 335×135×105 |
| Маса нетто/брутто, кг | 0,83/0,94 |
Комплектація:
- пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1210c – 1 од.;
- напрямна шина 4" – 1 од.;
- пильний ланцюг – 1 од.;
- інструкція;
- коробка.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.94 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 10 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 3.6 м/сек |
- Ціна: 619 ₴









